Hakkımızda

1998 yılında kurulan firmamız sağlık sektöründe, medikal cihaz, medikal sarf malzemeleri ve medikal hizmet satış - pazarlama faaliyetlerini yürütmektedir.


Biodal, çeşitli tarihlerde Ankara, İzmir, Malatya ve Şanlıurfa’da da şubeleri aracılığıyla faaliyette bulunmuş olup; şu anda İstanbul merkez ofisi ve Gaziantep şubesinden yaklaşık 50 çalışanıyla faaliyetini sürdürmektedir.


Biodal, kurulduğu günden bu yana kurumsallaşarak sürekli büyümeyi hedef edinmiştir. Kurumsallaşma hedefinin doğal bir sonucu olarak müşterilerimize sunduğumuz hizmetin kalitesi nitelikli bir şekilde artmaktadır. Firmamızda yapılan satışlar sadece bir rakam olarak algılanmamakta, müşterilerimizin ihtiyacını gidermeye yönelik ve satış sonrası memnuniyeti de kapsayan bir hizmet olarak kabul edilmektedir. Kurumsallaşma, büyüme ve müşteri memnuniyeti hedefleri yakalanmaya çalışılırken yasalara uygunluk, dürüstlük ve ilkeli şirket politikasından asla taviz verilmemektedir.

Firmamız şu anda bazı medikal ürünlerin ülkemizde üretimi ile ilgili çeşitli araştırmalar yapmaktadır. Bu ulvi emelin olumlu ve ülkemize faydalı bir sonuç doğurması en büyük idealimizdir.
Sertifikalarımız